PUNTANELA - Pohádkový ostrov hraček

 


Puntanela je pohádkový ostrov hraček, kde čas běží pozpátku. Ostrov, kde děti řídí celý svět a dospělí se vrací do dětských let. Ostrov plný radosti, štěstí, lásky a zábavy. V Puntanele si najdete čas na své děti a uvědomíte si, jak je společná hra v jejich vývoji a životě důležitá.

Hrou se děti učí, hrou získávají zkušenosti, při hře se radují, poznávají, rozvíjí myšlení, psychomotorický vývoj, seznamují se s vítězstvím i porážkou, zažívají první úspěchy i zklamání. Aktivní hra, při které se děti mohou zapojit a být její součástí, dává dětem opravdu mnoho.

V Puntanele
se snažíme představit opravdu pestrou škálu hraček a her, které mají přidanou hodnotu v tom, co vašim dětem předávají, co je učí a v čem je podporují.  Na druhou stranu v Puntanele najdete vždy hitovky v oblasti hraček, po kterých děti touží, které jsou mezi jejich vrstevníky IN a bez kterých se jednoduše neobejdou.

Puntanela však nejsou jen hračky. Přinášíme vám ucelený koncept pro děti již od jejich narození. Puntanela Baby, to je část každé Puntanely, která přináší vše pro spokojený život miminek i nastávajících maminek. Puntanela Baby to je kompletní sortiment pro kojence a batolata v zastoupení  kvalitních značek např. Avent, Sebamed, Sassy, Lamaze, Bright star, Römer, Haba, Chicco, Casual, Joolz, Bebe Confort, Concord, Patron Bohemia, Suavinex, Humanna, Little tikes, Ki´s Kids, V-tech baby, Tomy a mnoho dalších.

Z široké nabídky můžeme jmenovat zastoupení certifikovaných výrobků z oblasti dětské kosmetiky, výživy a hygieny. Dále bohatý výběr autosedaček, kočárků, nosítek, chodítek, ložního prádla a hraček. U pestré nabídky kojeneckého textilu dáváme důraz na kvalitu a pohodlí.

Puntanela, to jsou prostorné a vzdušné prodejny, příjemné prostředí, profesionální personál, který se s vámi rád podělí o své zkušenosti a rád poradí při výběru zboží dle vašich představ.

V Puntanele si umíme hrát, pojďte si hrát s námi!
Google +