eObuv – slevový kupon 2024

E-shop eObuv je jedním z nejoblíbenějších internetových obchodů s obuví v České republice. Díky obrovské nabídce obuvi různých světových značek, častým slevám a dalším možnostem, jak při nákupu ušetřit, se e-shop eObuv dostal mezi přední obchody s obuví vůbec. Co všechno lze na eObuv koupit a které slevy eObuv během roku nabízí? 

E-shop eObuv je oblíbený internetový obchod v České republice, který se specializuje na prodej pánské, dámské a dětské obuvi. V nabídce zákazník najde široký výběr obuvi oblíbených značek, jako jsou Nike, Adidas, Converse a další. 

O společnosti eObuv

Společnost eObuv byla založena v roce 2008 a od té doby se e-shop eobuv.cz stal jedním z předních e-shopů v České republice. 

E-shop eObuv je však součástí společnosti Modivo, což je internetová módní platforma, která nabízí široký výběr oblečení, obuvi a doplňků pro muže, ženy i děti. Modivo je polská firma, která má sídlo v Zielone Góre. 

Webové stránky modivo.cz byly spuštěny v roce 2010, přičemž e-shop poskytuje zákazníkům moderní a zároveň cenově dostupné zboží. Jedná se o komplexní obchod se všemi nejnovějšími módními styly a trendy, kde si vybere každý zákazník, kterému móda není lhostejná.

Modivo spolupracuje se špičkovými módními značkami a návrháři a nabízí rozmanitou škálu vysoce kvalitních výrobků, které zákazníkům umožňují vyjádřit jejich individuální styl a osobnost. Zároveň Modivo poskytuje také módní inspiraci prostřednictvím svých průvodců stylem a lookbooků, které zákazníkům pomáhají udržovat si přehled o nejnovějších módních trendech.

Temu.com - nakupujte s dopravou zdarma

Exkluzivní slevy až 90 %, tisíce produktů za bezkonkurenční ceny, doprava zdarma na první objednávku a bezpečný nákup. To vše jsou důvody, proč se Temu řadí mezi nejoblíbenější e-shopy současnosti.

Nakupovat na Temu

Nabídka zboží eObuv

E-shop nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které zákazníkům umožňuje snadno vyhledávat a procházet rozsáhlou kolekci bot. Na e-shopu také zákazník najde podrobné popisy produktů, větší množství fotografií produktů a recenze zákazníků. 

E-shop eObuv je rozdělen do několika kategorií

 • novinky
 • dámská obuv
 • pánská obuv
 • dětská obuv
 • sportovní obuv
 • doplňky
 • kabelky
 • výprodej

V sekci „novinky“ zákazník najde nové produkty, které v poslední době přibyly na e-shop. Nové produkty lze vyhledávat také pomocí filtru, kde si zákazník může produkty seřadit dle barvy, ceny, výrobce, velikosti a použitému materiálu. V „novinkách“ může zákazník standardně prohlížet až 5000 produktů

V dámské sekci najde zákazník veškerou módní obuv, přičemž základní rozdělení obuvi pro dámy je následující: 

 • polobotky
 • pantofle a sandály
 • kozačky a jiné
 • sportovní obuv

V kategorii „polobotky“ mohou dámy dále vybírat např. z balerínek, mokasín, plátěné obuvi nebo espadrilek. V kategorii „pantofle a sandály“ jsou v nabídce pantofle, sandály nebo žabky, v kategorii „kozačky a jiné“ mohou zákaznice vybrat mezi gládami, holínkami, kozačkami nebo sněhulemi. Poslední kategorie „sportovní obuv“ se zaměřuje především na výběr obuvi dle různých druhů sportů. 

Celkem si zákazníci mohou v dámské sekci vybrat z přibližně 40 000 druhů obuvi

Obuv pro pány nabízí přibližně 20 000 druhů obuvi a pánové si mohou vybrat např. z kategorie „nazouváky a sandály“, „polobotky“, „kotníková obuv“ nebo „sportovní obuv“. 

V sekci pro děti lze vybírat přibližně z 20 000 druhů obuvi, přičemž zákazníci mohou zvolit mezi obuví pro dívku a obuví pro chlapce. Dívky pak mohou prohlížet sekce jako např. „kotníková obuv“, „kozačky“, „pantofle a sandály“ nebo „vycházková obuv“. 

Chlapci mají na výběr ze stejných kategorií jako dívky. 

V kategorii „sportovní obuv“ mohou zákazníci vybírat z přibližně 20 000 druhů obuvi, přičemž je obuv rozdělena dle jednotlivých druhů sportů a zákazník si může přímo zvolit, zdali vybírá obuv pro ženy, muže nebo děti. Mezi nejprodávanější značky sportovní obuvi na eobuv.cz patří např. Adidas, Salomon, Nike, Asics, Reebok, North Face a další. 

Kromě obuvi nabízí eObuv také různé doplňky, jako jsou tašky, kufry, batohy, pásky, peněženky, šály, sluneční brýle, deštníky, bižuterie, kabelky, hodinky,  prostředky pro péči o obuv a další. Mezi nejoblíbenější značky doplňků pak patří např. Herschel, New Era, Vans, Guess nebo Tommy Hilfiger. 

V kategorii „výprodej“ se poté automaticky ukazují zlevněné položky pro dané časové období, vybrat lze zboží ze všech kategorií. 

Kromě obuvi lze na eObuv koupit i různé doplňky.

eObuv sleva na první nákup

Sleva na první nákup na eObuv činí rovných 250 Kč a zákazníci mohou slevu získat jednoduše přihlášením k odebírání newsletteru pomocí e-mailu. Nabídka na eObuv slevu vyskočí zpravidla na každého zákazníka při prvním prohlížení webových stránek e-shopu ebuv.cz, případně se lze o odběru newsletteru registrovat na webových stránkách e-shopu. 

Podmínkou pro získání eObuv slevy na první nákup je však nákup nezlevněného zboží minimálně za 1800 Kč, slevu eObuv nelze kombinovat s dalšími slevami na e-shopu.

Slevový kupon eObuv

Slevové kupony se nevyhýbají ani e-shopu eObuv a v současné době jich lze na různých slevových portálech najít hned několik. 

Mezi slevové kupony eObuv zveřejněné na webu vasekupony.cz patří např.: 

 • eObuv kupon 1290 Kč
 • eObuv kupon 645 Kč
 • eObuv kupon 325 Kč
 • eObuv kupon 130 Kč 

Slevový kupon eObuv v hodnotě 1290 Kč platí pouze s kódem 1290CZ při nákupu nezlevněného zboží nad 12900 Kč, slevový kód eObuv hodnotě 645 Kč platí s kódem 645CZ při nákupu nezlevněného zboží v minimální hodnotě 6450 Kč. 

Slevový kód eObuv v hodnotě 325 Kč platí pouze s kódem 325CZ na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 3250 Kč, a slevový kód eObuv v hodnotě 130 Kč platí s kódem 130CZ na zboží v minimální hodnotě 1300 Kč. 

Všechny slevové kódy a kupony eObuv tak vycházejí s 10% slevou, platné jsou však pouze do konce ledna 2024

Další možností, jak na e-shopu eObuv ušetřit, je využít dopravu zdarma při nákupu nad 799 Kč. Dopravu zprostředkovává společnost PPL a doručí tak zboží zákazníkovi přímo až domů. 

eObuv Marianne Days

Kromě slevových portálů lze získat další slevy na nákupy během eObuv Marianne Days, při kterých lze během dvou víkendů v roce získat slevy na zboží až 60 %. 

Slevové kódy na eObuv Marianne Days lze nalézt v dubnovém nebo zářijovém čísle časopisu Marianne, časopisu Marianne Bydlení nebo časopisu Marianne Venkov a styl. Dále si lze slevové kupony koupit přímo v aplikaci Dny Marianne, ve které má zákazník vše pohromadě. 

Jak uplatnit slevové kódy eObuv

Slevové kódy a kupony mají velmi jednoduché použití. Jakmile zákazník získá svůj slevový kód, stačí ho zadat při objednávce do kolonky “slevový kód”, sleva se načte a zákazník okamžitě na objednávce vidí, kolik ušetřil. 

Slevové kódy většinou nelze při objednávce kombinovat s dalšími slevovými kupony, často je také jeden slevový kód omezen pouze na jednoho zákazníka a víckrát již nelze použít. 

Slevové kódy je dobré si na slevových portálech hlídat, jelikož mají často omezenou dobu platnosti. Slevový kód může také zákazník získat jako dárek k nákupu, popř. některé obchody slevové kódy rozesílají např. při narozeninách nebo dalších významných událostech. 

Temu.com - nakupujte s dopravou zdarma

Exkluzivní slevy až 90 %, tisíce produktů za bezkonkurenční ceny, doprava zdarma na první objednávku a bezpečný nákup. To vše jsou důvody, proč se Temu řadí mezi nejoblíbenější e-shopy současnosti.

Nakupovat na Temu

eObuv recenze

Důvodů, proč nakupovat na e-shopu eObuv je mnoho. E-shop eObuv nabízí obrovský výběr obuvi za bezkonkurenční ceny, přičemž se jedná o kvalitní obuv předních módních značek. Zboží je často nabízeno s časově omezenými slevami, které mohou činit až 70 %. 

Jelikož se však jedná o polský e-shop, může někdy u zákazníků vzniknout nedůvěra právě ke kvalitě nabízeného zboží

Recenze e-shopu eObuv jsou však velmi pozitivní, značkové zboží je mezi zákazníky chváleno jako opravdu značkové, a zákazníci jsou spokojeni i s celkovou kvalitou zakoupeného zboží

Na některých portálech či diskuzních fórech se však objevily negativní zkušenosti s vrácením zboží nebo s vrácením peněz za reklamované zboží zpět na účet. Jedná se však o ojedinělé zkušenosti. 

Dle recenzí by měl být nákup na eObuv bezpečný a zboží by mělo být kvalitní a značkové. Zákazníci si, kromě kvality nabízeného zboží, dále chválí rychlost doručení a samozřejmě ceny převážně značkového zboží. 

Na opačné strané pólu stojí například e-shop Reversee, jehož recenze téměř nelze dohledat. Na základě toho, že recenze Reversee jsou velkou záhadou nelze tento e-shop označit jako ověřený.

Kamenné prodejny eObuv? 

Ano, eObuv není čistě jen e-shop. V České republice existuje již několik prodejen, které propojují online prostředí s klasickým nákupem v kamenném obchodě

Prodejny se nacházejí v Liberci a v Praze, v Praze jsou prodejny dokonce dvě, a to na Smíchově a také na Chodově. V prodejnách si může zákazník vyzvednout svoji objednávku, případně se obrátit na obsluhu v případě problémů s objednávkou. 

© 2024 Puntanela.cz | Nakódoval Leoš Lang