Bonprix – e-shop, slevové kódy, recenze

Bonprix je mezinárodní společnost, která se zabývá především módou a sídlí v Hamburku. Mimo módu zde lze zakoupit také bytové doplňky nebo třeba zahradní příslušenství. Jak lze uplatnit slevové kódy Bonprix a co vše by měl zákazník vědět před nákupem na Bonprix.cz?

Bonprix.cz sleduje nejnovější trendy, a ty se odráží ve zboží, které obchod prodává. Svou módou se snaží na trendy reagovat velmi rychle, aby měl zákazník možnost nakoupit to, co právě letí.

Bonprix vlastní 5 značek oblečení, které prodává prostřednictvím Bonprix katalogu nebo e-shopu Bonprix.cz. Každý měsíc vydává Bonprix novou kolekci, díky čemuž má zákazník možnost objevovat stále něco nového.

Bonprix prodává své zboží zatím ve 30 zemích světa, k nimž patří například země Evropy nebo Rusko a Severní a Jižní Amerika. Tato společnost zaměstnává více než 3 900 zaměstnanců.

Temu.com - nakupujte s dopravou zdarma

Exkluzivní slevy až 90 %, tisíce produktů za bezkonkurenční ceny, doprava zdarma na první objednávku a bezpečný nákup. To vše jsou důvody, proč se Temu řadí mezi nejoblíbenější e-shopy současnosti.

Nakupovat na Temu

E-shop Bonprix.cz

Co zákazník nenalezne v katalogu Bonprix, určitě nalezne na webových stránkách, tedy na Bonprix.cz. Zde je nepřeberné množství zboží týkající se módy, obuvi i zahradních doplňků, kuchyňského náčiní nebo bytových dekorací. Na Bonprix lze sehnat obuv všeho druhu, od balerínek, přes sandály a kozačky, až k zimním botám. Kvalitní dámské sandály lze zakoupit také u společnosti Weinbrenner.

Na výběr je zde mnoho dětského oblečení. Nicméně dámská móda Bonprix je to hlavní, oč tu běží.

Bonprix podprsenky

Velmi oblíbeným zbožím zákaznic jsou podprsenky Bonprix. Ovšem ze spodního prádla je zde k nalezení i vše ostatní – ponožky, kalhotky, pyžama a tak dále.

Podprsenky zde mají s kosticemi i bez, bezešvé, sportovní, neviditelné, push-up a jiné. Na výběr je na Bonprixu podprsenek více než dost, a to ve všech možných barvách.

Pokud jde o velikosti, ty obchod nabízí od velikosti košíčku A až do velikosti H. Obvody zde mají od čísla 32 do 115, tudíž si zde vybere opravdu každý.

Bonprix plavky

Takové množství plavek a plavkové módy, jako je na Bonprix, se jen tak nevidí. Mají zde bikiny, tankini, tvarující plavky, a dokonce i protetickou plavkovou módu.

Kromě ženských plavek jsou tu i plavky pro děti a muže. Také lze zakoupit jen část plavek a nakombinovat ji s jiným dílem. V sekci plavek Bonprix není šance, že by zákazník nějaké nevybral.

Velikosti zde zákazník najde ve široké škále velikostí. S výběrem pomůže tabulka velikostí. Ta může být užitečná i u jiného oblečení nebo třeba bot.

Bonprix vyrábí zboží pod pěti vlastními značkami.

Šaty Bonprix

Co by to bylo za obchod, kdyby neprodával dostatek šatů? Šaty Bonprix miluje, a proto jich zde zákazníci mají na výběr několik stovek. Prakticky lze říci, že se Bonprix dámskou módou zabývá nejvíce.

A to ať už jde o minišaty, midišaty, maxišaty nebo společenské šaty. Bonprix nabízí také koktejlky, košilové šaty nebo šaty na denní nošení. Zde si zkrátka vybere každý.

V e-shopu Bonprix lze najít šaty s rukávy, bez rukávů, s výstřihem nebo bez něj. Možností je mnoho a barev také. Opět si může zákazník pomoci tabulkou velikostí, aby se vyhnul tomu, že šaty nebudou sedět a bude je potřeba vyměnit.

Bonprix nabídku obměňuje podle sezóny, tudíž v létě budou v e-shopu Bonprix letní šaty. Ty však brzy vystřídá nová podzimní kolekce. Nicméně společenské šaty Bonprix prodává celoročně.

Bytové doplňky Bonprix

Kromě dámské módy Bonprix nabízí také bytové doplňky a dekorace. Lze zde zakoupit například záclony a rolety nebo koberce a koupelnové doplňky, jako jsou ručníky nebo vanové předložky.

Výhodou se tak stává možnost nakoupit vícedruhový sortiment za jedno poštovné z jednoho e-shopu.

E-shop nabízí platbu na dobírku, přes PayU nebo platbu kartou.

Slevové kódy Bonprix

Na e-shopu lze zakoupit buď s registrací, nebo bez ní. Nicméně přihlásit se k účtu Bonprix se vyplatí, protože to zákazníkům přináší Bonprix slevy, díky kterým můžou ušetřit za další nákupy. Přihlášením k newsletteru získá zákazník slevu 10 % na první nákup.

Slevové kódy Bonprix není potřeba zdlouhavě hledat na internetových slevových portálech, jako je tomu u jiných e-shopů. Bonprix slevový kód, který je aktuálně platný, je k dispozici přímo v e-shopu Bonprix.cz.

Nelze jej přehlédnout, vždy je zvýrazněn a nachází se v horní části stránky. Tak si může zákazník všimnout, že je například v Bonprixu poštovné zdarma, nebo že díky kódu může na svou objednávku získat slevu. Často tyto slevy bývají kolem deseti procent.

Jak uplatnit slevový kód Bonrpix?

Kód je třeba uvést během objednávky v políčku „Kód akce/poukázky”. V závislosti na akci se kódy mohou vztahovat k objednávkám internetovým, telefonickým nebo písemným, čímž jsou myšleny slevové kódy v katalogu.

Pravidla Bonprix slevových kódů:

 • slevové kódy Bonprix není možné kombinovat
 • vybrané kódy se mohou vztahovat pouze k vybraným skupinám klientů
 • slevové kódy se vztahují k datu platnosti uvedené v podrobnostech akce

Před nákupem je vhodné výše zmíněné body ověřit, aby slevový kód skutečně fungoval.

Doprava a dodání zboží z Bonprix

Balíčky z e-shopu Bonprix.cz dorazí obvykle do 2 až 4 pracovních dnů od obdržení objednávky. Jaké jsou způsoby platby?

 • na dobírku
 • platba PayU
 • platba kartou

Vybrat dopravu lze mezi Zásilkovnou a Českou Poštou (zaslání balíčku na poštu nebo jako Balík do ruky).

Pokud zrovna nenabízí Bonprix poštovné zdarma, činí doprava 129 Kč při platbě na dobírku, 99 Kč při platbě PayU a 99 Kč při platbě kartou.

Klub Bonprix

Klub Bonprix nabízí zákazníkům určité výhody, které by bez přihlášení do tohoto klubu neměli.

Do klubu je možné se přihlásit telefonicky, přes internetové stránky Bonprix.cz nebo přes objednávkovou kartu v katalogu Bonprix.

Půlroční členský příspěvek v klubu je pouze 249 Kč a je připočítán k první objednávce.

Po uplynutí 6 měsíců bude členství v klubu automaticky prodlouženo při podání další objednávky, pokud se zákazník nerozhodne z klubu vystoupit.

Zákazník má možnost vystoupit z klubu kdykoliv – telefonicky, mailem nebo prostřednictvím zaslaného písemného vyjádření.

Výhodou katalogu je to, že si jej lze vzít s sebou všude.

Vrácení zboží Bonprix

Bonprix nabízí odstoupení od smlouvy až do 100 dnů od obdržení zásilky a umožňuje její vrácení bez udání důvodu.

Pro dodržení 100 denní lhůty na podání prohlášení o odstoupení od smlouvy stačí podat prohlášení před jejím uplynutím na adresu Bonprix, kterou zákazník nalezne na internetových stránkách obchodu.

Peníze za zboží obdrží zákazník na účet do 14 dnů od obdržení zásilky na skladě obchodu. Pro urychlení průběhu vrácení lze použít hotový doklad pro vrácení připojený k faktuře nebo vyplnit náhradní doklad, který je ke stažení na internetových stránkách Bonprix.

Vrácené zboží nesmí být poškozeno a nesmí nést stopy opotřebení mimo opotřebení v rámci obvyklé manipulace se zakoupeným zbožím.

Temu.com - nakupujte s dopravou zdarma

Exkluzivní slevy až 90 %, tisíce produktů za bezkonkurenční ceny, doprava zdarma na první objednávku a bezpečný nákup. To vše jsou důvody, proč se Temu řadí mezi nejoblíbenější e-shopy současnosti.

Nakupovat na Temu

Zkušenosti s Bonprix.cz

Bonprix vyzývá zákazníky, aby udělovali zakoupenému zboží hodnocení, které může pomoci dalším zákazníkům s rozhodováním o koupi.

Jak zveřejnit užitečný názor?

 • zákazník by měl napsat, jak hodnotí vlastnosti nebo funkčnost daného zboží a jeho vhodnost
 • hodnotit by měl zákazník pouze zboží, se kterým měl osobně co do činění; měl by se vyhýbat zveřejnění názoru pouze na základě fotografie nebo popisu zboží
 • zákazník by se měl vyhnout odkazům na jiné názory; při velkém množství komentářů by pak recenze mohly být nesrozumitelné
 • nejpřínosnější jsou názory na zboží zatím nehodnocené

Co není možno publikovat?

 • vulgarismy a urážející obsah
 • fašistický, rasistický, antisemitský, vůči cizincům nepřátelský obsah nebo jiná politicky radikální vyjádření
 • osobní údaje, jako je číslo telefonu, emailová adresa apod.
 • komentáře, které se nevztahují k našemu výrobku
 • odkazy na jiné zdroje

Tyto podmínky jsou určeny přímo obchodem Bonprix a mají zajistit, že hodnocení zákazníka bude mít legitimní vypovídající hodnotu, která může pomoci dalším zákazníkům při nakupování. Díky zmíněným pravidlům se lze na recenze spolehnout.

Kromě zkušeností přímo u daného zboží lze najít také recenze na různých webech a sociálních sítích. Zde se zkušenosti netýkají pouze určitého výrobku, nýbrž se souhrnně zabývají zákaznickým servisem, dobou dodání, zkušenostmi s reklamací apod.

© 2024 Puntanela.cz | Nakódoval Leoš Lang