Sinsay – slevové kódy, prodejny, e-shop

Sinsay je online a kamenný obchod a zároveň přírůstek v oděvním průmyslu. Co vše lze v obchodě Sinsay zakoupit, jak funguje e-shop Sinsay a jak probíhá vrácení zboží?

Sinsay je polský obchod, který spadá pod oděvní společnost LPP, která v současnosti vlastní kromě Sinsay ještě Reserved, Cropp, House a Mohito.

LPP působí v bezmála 40 zemích světa, prodejní síť se skládá z více než 1 700 prodejen a je neustále rozšiřována. Zároveň společnost pyšní tím, že zastává anti-korporátní politiku, diverzitu a flexibilní pracovní dobu.

První pobočku Sinsay v České Republice otevřeli v roce 2013, a to konkrétně v pražském obchodním centru na Černém Mostě.

Obchod Sinsay je fantastickým přírůstkem na české nákupní scéně. Díky širokému výběru módního oblečení a vynikajícímu zákaznickému servisu je oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají něco stylového a jedinečného.

Pro ty, kteří hledají jedinečný zážitek z nakupování v České republice, je Sinsay shop ideální destinací.

Temu.com - nakupujte s dopravou zdarma

Exkluzivní slevy až 90 %, tisíce produktů za bezkonkurenční ceny, doprava zdarma na první objednávku a bezpečný nákup. To vše jsou důvody, proč se Temu řadí mezi nejoblíbenější e-shopy současnosti.

Nakupovat na Temu

Kamenné prodejny Sinsay

V současné době je 45 prodejen Sinsay v České Republice a firma zaměstnává 11 000 lidí. Prodejny se nacházejí ve všech větších městech i v některých menších.

Prodejny Sinsay jsou rozprostřeny po celé republice, nejvíce jich je ve velkých městech, jako například prodejny Sinsay Praha (vč. Praha Chodov), Brno a Ostrava.

PRODEJNY SINSAY
Sinsay Praha
Sinsay Brno
Sinsay Ostrava
Sinsay Chodov
Sinsay Kladno
Sinsay Lysá nad Labem
Sinsay Cheb
Sinsay Písek
Sinsay České Budějovice
Sinsay Jihlava
Sinsay Třebíč
Sinsay Zlín Malenovice
Sinsay Staré město
Sinsay Nový Jičín
Sinsay Frýdek-Místek
Sinsay Opava
Sinsay Znojmo
Sinsay Jihlava
V ČR je 45 prodejen Sinsay, nejvíce jich je v Praze.

Prodejny Sinsay mají většinou k dispozici docela velké prostory. To zákazíkovi nabízí opravdu veliké množství zboží, které si může vyzkoušet a v případě zájmu zakoupit. Tyto prostory jsou využity na maximum, zboží je tu opravdu dost.

Prodejny jsou hezky osvětlené a čisté, a pokud zrovna nejsou Sinsay výprodeje, je zboží úhledně srovnané a zorganizované.

Některé prodejny mají v nabídce pouze oblečení, popřípadě koutek s pár doplňky do domácnosti. Ty větší mají na prodejně bytových doplňků a dekorací více.

Kromě rozsáhlého výběru oblečení a doplňků je obchod Sinsay hrdý také na svůj zákaznický servis. Zkušený personál se snaží poskytovat zákazníkům vynikající služby a najít pro ně dokonalé oblečení. Zákazníci mohou také využít četné slevy a atraktivní věrnostní program obchodu.

Co lze zakoupit v Sinsay?

Obchod nabízí širokou škálu módních oděvů a každý si v něm najde to své. Ať už zákazníci nakupují na slavnostní událost, nebo jen hledají neformální oblečení na víkend, Sinsay má pro každého něco.

Obchod je zásoben oděvy od šatů po boty, od plavek po kabelky. Kromě toho má obchod široký výběr doplňků, které doplní jakýkoli vzhled, a zajistí tak, že zákazníci najdou dokonalý outfit.

Obchod je zásoben oděvy od šatů po boty, od plavek po kabelky. Kromě toho má obchod široký výběr doplňků, které doplní jakýkoli vzhled, a zajistí tak, že zákazníci najdou dokonalý outfit.

V Sinsay si každý přijde na své.

Šaty Sinsay

Je pravdou, že v Sinsay nalezne každý jakékoliv oblečení na každou příležitost. A to za opravdu hezkou cenu. Mají zde společenské šaty, košilové šaty, nebo třeba i koktejlky.

Zákazník najde v Sinsay šaty všech možných střihů od velikosti XXS až XXL. Některé šaty Sinsay ale nabízí také ve nadměrných velikostech, a to až do velikost 4XL.

Nabídka střihů je také veliká, jako například nabídka midišatů, minišatů i maxišatů. Jsou zde šaty na běžné denní nošení, do práce nebo i slavnostnější kousky.

Boty Sinsay

Nabídka bot v Sinsay je velice bohatá, Sinsay boty nabízí na všechny možné příležitosti. Ať už jde o společenskou obuv, sportovní nebo plážovou, vše tu lze najít. Boty Sinsay jsou i v dobré kvalitě v poměru k ceně, což ocení ženy, muži i děti.

Dámské boty jsou nabízeny od velikosti 36-41 a ceny začínají od 119 korun. Pánská obuv je k dispozici od velikosti 39-46, dětská obuv od velikosti 20-39.

Sinsay kabelky

Kabelky Sinsay mají především ženy ve velké oblibě. Jsou zde k nalezení totiž opravdu hezké kousky, a jak je v ženském světě známo, žena kabelek nemá nikdy dost.

Sinsay shop nabízí společenské kabelky, kabelky do práce, crossbody, nebo třeba plážové kabelky. I pro děti se tu najde pár hezkých kousků. Cenově jsou tyto kousky velmi přijatelné a kvalita je ceně úměrná.

Sinsay plavky

Plavky Sinsay jsou opravdu povedené a módní. Výběr plavek Sinsay má opravdu veliký pro děti, muže i děti.

Pro ženy jsou tu plavky jednodílné, dvoudílné, pro pány kraťasové i slipové kousky a pro děti je tu rovněž v nabídce velká spousta střihů i barev. Cenově jsou tyto plavky dostupné pro každého a je těžké vybrat pouze jedny.

Na prodejnách i v e-shopu lze najít mnoho typů a střihů plavek.

Bytové doplňky Sinsay

Sinsay online shop nabízí také spoustu bytových doplňků, a to od maličkostí, jako je například háček na ručník nebo kuchyňské nádobí až po větší kousky, jako je okrasný stolek do obývacího pokoje. V nabídce jsou například i hračky.

Sinsay má na výběr opravdu mnoho věcí. V Sinsay shopu převažuje spíše móda a módní zboží, nicméně i bytové doplňky a hračky stojí za návštěvu některé z prodejen Sinsay. Slevy, které tu často probíhají, nenechají peněženky v klidu.

Sinsay e-shop cz

Pokud není k nalezení zboží na prodejně, nebo je vyprodaná velikost, není třeba věšet hlavu. Vše lze totiž najít na e-shopu Sinsay.cz.

E-shop Sinsay je přehledný a je zde k nalezení veškerý sortiment, který Sinsay shop nabízí. Protože je zde zboží opravdu hodně, pomoci můžou filtry pro vyhledávání. Dnes je to na e-shopu docela běžná věc.

Filtry nabízí uživateli možnost neprohlížet zboží, o které nemá zájem, a vyselektovat pouze zboží, které zákazníka zajímá. To v praxi znamená, že uživatel e-shopu může zvolit, jaký typ oblečení hledá, vybrat velikost, o kterou má zájem, také třeba i barvu, a rovněž lze zvolit cenovou hladinu.

Také zde lze najít průvodce velikostí, který pomůže zákazníkovi s výběrem správné velikosti zboží. Tyto průvodci dokáží eliminovat určité procento vrácení zboží Sinsay z důvodu chybné velikosti.

Zákazník tak má možnost vybrat rychle přesně to zboží, které hledá a vybrat mezi těmi produkty, které jsou v jeho cenové relaci.

Je zde také sekce pro zákazníky, která vybízí k registraci do věrnostního programu. To dává zákazníkovi určité výhody, jako třeba větší slevy, rychlejší doručení a podobně.

Bytové doplňky a dekorace lze zakoupit na e-shopu i v kamenných prodejnách.

Vrácení zboží Sinsay

V případě nákupu na prodejnách i na e-shopu lze zboží vrátit.

V případě nákupu na e-shopu lze zboží, které nesedí nebo jiným způsobem nevyhovuje, vrátit nepoškozené a s originální cedulkou zpět. Zákazník má na vrácení 30 dnů.

Pro vrácení zboží Sinsay je také třeba předložit fakturu. Stačí ji však ukázat například na mobilním telefonu a zákazník ji nemusí tisknout.

V případě vrácení zboží Sinsay zakoupeného v e-shopu nabízí společnost zákazníkovi možnost, zaslat zboží prostřednictvím kurýra zpět zdarma.

K tomu je potřeba mít vytvořený účet na stránkách Sinsay, tam je třeba vyplnit formulář pro vrácení. Zboží Sinsay může zákazník zabalit do původního balení, v kterém mu zásilka dorazila.

Ke zboží je třeba přiložit fakturu, případně papír, na kterém bude napsáno číslo objednávky, jméno a příjmení a produkty, které zákazník vrací.

Sinsay slevové kódy

Slevy jsou všeobecně velmi oblíbené, a to samé platí pro slevové kódy a výprodeje. Sinsay zákazníci to samozřejmě nemají jinak. Slevové kódy Sinsay dokáží snížit už tak nízké ceny zboží a zakoupit tak všechno možné za hubičku.

Pokud člověk nevadí fast fashion a nenakupuje pouze udržitelnou módu, přijde si v prodejnách Sinsay na své. Slevové kódy Sinsay lze získat například na slevových profilech na sociálních sítích, například na profilu Slevy a kupóny na Instagramu.

Často slevové kódy propagují influenceři, kteří mají profit z počtu slevových kódů Sinsay v objednávkách zákazníků.

Co se opravdu vyplatí, je počkat si na Sinsay výprodeje, které jsou běžné například na černý pátek, mezi sezónami nebo po vánočních svátcích. V tuto dobu jsou výprodeje Sinsay opravdu oblíbené, protože se nákup vyplatí ještě více než kdy jindy.

Výprodeje Sinsay má jak na e-shopu Sinsay.cz, tak na prodejnách Sinsay. A slevy Sinsay opravdu stojí za to.

Sekci výprodej má Sinsay na e-shopu celoročně a nabízí zde výprodejové zboží pro ženy, muže i děti za zvýhodněné ceny. Nabídka velikostí může být omezenější, nicméně i tak je tu výběr opravdu veliký.

Závěrem lze říci, že Sinsay shop je fantastickým přírůstkem na české nákupní scéně a svou kvalitou se někdy umí rovnat značkovému oblečení.

Díky širokému výběru módního oblečení, doplňků a vynikajícímu zákaznickému servisu je oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají něco stylového a jedinečného.

© 2024 Puntanela.cz | Nakódoval Leoš Lang