Recenze e-shopu Mollio.cz – hodnocení a zkušenosti zákazníků 

V rychlém světě online nakupování se o pozornost zákazníků uchází nespočet platforem elektronických obchodů. Mollio e-shop se však od ostatních odlišuje svou jedinečnou kombinací cenově dostupné a zároveň stylové módy. Je ale bezpečné zde nakupovat?

Obchod Mollio se rychle stal cílem módních nadšenců, kteří hledají módní a kapesní oblečení. Platforma nabízí širokou škálu produktů, od oblečení a doplňků až po bytové dekorace a kosmetické produkty, a vychází tak vstříc různorodým potřebám svých zákazníků.

Mollio.cz

Jednou z hlavních předností e-shopu Mollio je důraz na cenovou dostupnost. Tým stojící za touto platformou chápe, že móda by neměla mít vysokou cenu, a proto nabízí konkurenceschopné ceny. Díky tomu se e-shop stal oblíbenou volbou mezi zákazníky, kteří si uvědomují svůj rozpočet.

Mollio.cz prodává širokou škálu produktů v oblasti módy, kosmetiky, domácího vybavení a dalších kategorií.

Móda

 • Mollio oblečení pro muže, ženy i děti, včetně triček, košil, kalhot, sukní, šatů, obleků, kabátů, bund, spodního prádla a plavek
 • Mollio boty pro muže, ženy i děti, včetně tenisek, sportovních bot, společenských bot, sandálů, bot na podpatku a dalších
 • doplňky, jako jsou kabelky, peněženky, šály, klobouky, sluneční brýle nebo hodinky
Mollio.cz nabízí boty za dostupné ceny. Společnost pravidelně pořádá slevy a akce, díky kterým může každý ušetřit.

Kosmetika

 • péče o pleť, jako jsou krémy, séra, tonika nebo peelingy
 • péče o vlasy, jako jsou šampony, kondicionéry, masky a barvy na vlasy
 • make-up, jako jsou stíny, rtěnky, make-up či pudry

Domácí vybavení

 • nábytek, jako jsou postele, židle, stoly a skříně
 • domácí dekorace, jako jsou obrazy, vázy či koberce
 • kuchyňské vybavení, jako jsou hrnce, pánve a příbory
 • zahradní vybavení, jako jsou grily, lehátka nebo zahradní nábytek

Další kategorie

 • elektronika, jako jsou telefony, notebooky či tablety
 • hry a konzole, jako jsou počítačové hry nebo konzole
 • sportovní vybavení, jako jsou tenisové rakety a fotbalové míče
 • zábava, jako jsou knihy, DVD nebo hudba

Mollio obchod se snaží nabídnout co nejširší výběr produktů za co nejlepší ceny. Produkty jsou doručovány do celého světa a zákazníkům je poskytována řada výhod, jako je bezplatné doručení při objednávce nad určitou částku nebo možnost vrácení zboží do 100 dnů.

Mollio recenze

Mollio je e-shop, který funguje od roku 2013. Společnost Mollio však od zákazníků obdržela mnoho negativních ohlasů – spousta lidí si stěžuje na dlouhé dodací lhůty, špatný zákaznický servis a nízkou kvalitu výrobků.

Na nekvalitní zboží, pozdní dodání a nedostatečnou komunikaci se zákaznickým servisem si stěžují i recenze modivo. Modivo.cz je internetový obchod, který se zaměřuje na prodej obuvi, oblečení a doplňků.

Zde jsou některé z nejčastějších stížností na společnost Mollio:

 1. Dlouhé dodací lhůty: Mnoho zákazníků uvedlo, že na své objednávky od společnosti Mollio čekají týdny nebo dokonce měsíce. Společnost má na svých webových stránkách prohlášení, že dodací lhůty se mohou lišit v závislosti na produktu, ale mnoho zákazníků má pocit, že zpoždění jsou příliš dlouhá.
 2. Špatný zákaznický servis: Zákaznická podpora společnosti Mollio je notoricky špatná. Zákazníci mají často potíže se se společností spojit, protože nikde nelze najít na Mollio kontakt. A když se jim to podaří, obvykle se setkají s neochotnými nebo odmítavými odpověďmi.
 3. Nízká kvalita výrobků: Kvalita výrobků společnosti Mollio je často nízká. Mnoho zákazníků obdrželo špatně vyrobené, poškozené nebo prostě jiné zboží, než si objednali.
 4. Falešné recenze na Mollio: Někteří zákazníci si všimli, že na několika webech je řada falešných recenzí na Mollio. Tyto recenze jsou často pozitivní a vypadají, že je napsali placení podvodníci.

Kvůli těmto problémům má společnost Mollio na recenzních serverech, jako je Heureka a Zboží.cz, velmi nízké celkové hodnocení. Společnost je také na černé listině problematických podniků České obchodní inspekce.

Celkově tedy podle recenzí Mollio cz nepatří mezi seriózní e-shopy. Proto je doporučováno vyhnout se nákupům v něm a raději zvolit spolehlivější a k zákazníkům vstřícnější prodejce.

Mollio recenze na Heureka

Mollio má na Heurece, největším českém nákupním srovnávači, velmi špatnou pověst. Na základě více než 1 200 recenzí má společnost průměrné hodnocení pouhých 1,8 hvězdiček z 5 možných.

Zde jsou některé z konkrétních recenzí, které na společnost Mollio podali zákazníci na Heurece:

„Objednal jsem si pouzdro na telefon a trvalo dva měsíce, než dorazilo. Když konečně dorazilo, mělo špatnou barvu a jeho kvalita byla hrozná.“

„Objednala jsem si boty a byly úplně jiné než na obrázku na webových stránkách. Byly také velmi nepohodlné na nošení.“

„Snažila jsem se vrátit zboží společnosti Mollio a bylo velmi obtížné s nimi jednat. Musela jsem čekat několik týdnů, než mi vrátili peníze.“

„Nikdy bych společnost Mollio nikomu nedoporučila. Je to podvodná společnost a už nikdy u nich nebudu nakupovat.“

Pokud již někdo u společnosti Mollio objednal, může se pokusit objednávku zrušit nebo podat stížnost u České obchodní inspekce. Je ale nutné mít na paměti, že vrácení peněz u Mollio se také nemusí dočkat.

Mezi společnosti s dobrým hodnocením na Heureka.cz lze zařadit obchod Avenberg, který nabízí nábytek. avenberg.cz – recenze ukazují na vysokou spokojenost zákazníků.

Recenze mohou pomoci porovnat různé produkty nebo služby a vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje našim potřebám.

Mollio kontakt a adresa

E-shop Mollio.cz nemá fyzickou adresu. Provozuje se jako zprostředkovatel prodeje zboží od různých dodavatelů. Zboží je skladováno u dodavatelů a doručováno zákazníkům přímo z jejich skladů.

Na webových stránkách e-shopu Mollio.cz je uvedena pouze adresa sídla provozovatele, kterým je společnost Athena & BI Group s.r.o., se sídlem na adrese:

 • Athena & BI Group s.r.o.
 • Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1

Tato adresa je však pouze administrativní a není určena pro osobní návštěvy zákazníků Mollio.

E-shop Mollio.cz neposkytuje veřejně dostupné telefonní číslo. Kontaktní formulář na webových stránkách e-shopu Mollio.cz je nejrychlejším a nejjednodušším způsobem, jak se spojit se zákaznickým servisem.

Transparentnost je důležitá pro všechny podniky, ale zejména pro e-shopy. Ty totiž nemají možnost osobního kontaktu se zákazníky, takže je důležité, aby se zákazníci mohli na co nejvíce informací spolehnout.

Mollio a Česká obchodní inspekce (ČOI)

V posledních letech byla společnost Mollio předmětem mnoha negativních recenzí a stížností. Zákazníci uváděli dlouhé dodací lhůty, nekvalitní výrobky a potíže s vrácením peněz. V roce 2021 provedla ČOI šetření společnosti Mollio a zjistila, že společnost porušila zákony na ochranu spotřebitele.

Na základě šetření ČOI byla společnosti Mollio uložena pokuta ve výši 1,5 milionu korun (přibližně 60 000 USD) a bylo jí nařízeno zlepšit služby zákazníkům. Společnost byla rovněž nucena odstranit ze svých internetových stránek všechny padělané výrobky.

Je důležité upozornit, že společnost Mollio byla Českou obchodní inspekcí (ČOI) označena jako potenciálně podvodná webová stránka. Proto je důrazně doporučeno vyhnout se nákupům na Mollio a vybrat si serióznějšího prodejce.

Zde jsou některé z důvodů, proč je společnost Mollio považována za rizikovou webovou stránku:

 1. Špatná pověst: Mollio má velmi nízké hodnocení na recenzních serverech, jako je Heureka a Zboží.cz.
 2. Anonymita: Na webu Mollio cz nejsou uvedeny žádné kontakty, což zákazníkům ztěžuje řešení problémů.
 3. Nedostatečná transparentnost: Společnost nezveřejňuje své vlastníky ani obchodní praktiky.
 4. Podezření na podvody: Objevily se zprávy o tom, že zákazníci byli společností Mollio podvedeni, včetně obdržení podvodných e-mailů nebo vícenásobného účtování stejné objednávky.

Vzhledem k těmto obavám je vhodné být obezřetný a nákupům u společnosti Mollio se vyhnout. Má-li kdokoliv obavy ohledně objednávky u společnosti Mollio, může kontaktovat ČOI na telefonním čísle +420 224 554 600 nebo podat stížnost online na adrese adr.coi.cz.

Navzdory těmto opatřením zůstává Mollio kontroverzní webovou stránkou elektronického obchodu. Při nakupování na Mollio je třeba dbát zvýšené opatrnosti a uvědomovat si možná rizika.

Temu.com - nakupujte s dopravou zdarma

Exkluzivní slevy až 90 %, tisíce produktů za bezkonkurenční ceny, doprava zdarma na první objednávku a bezpečný nákup. To vše jsou důvody, proč se Temu řadí mezi nejoblíbenější e-shopy současnosti.

Nakupovat na Temu

Mollio – jak na zrušení objednávky?

Mollio e-shop je zprostředkovatel prodeje zboží od čínských dodavatelů. Podle obchodních podmínek Mollio má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud však zákazník objednávku stornuje před doručením zboží, nemá na toto právo nárok.

Pokud chce zákazník objednávku u Mollio stornovat před doručením, musí se obrátit na zákaznickou podporu Mollio. Kontaktní údaje nalezne na webových stránkách Mollio.

Zákaznická podpora Mollio se bude snažit o zrušení objednávky. Pokud již zboží bylo odesláno, bude storno objednávky řešeno s dodavatelem.

Zde je návod, jak zrušit objednávku u Mollio:

 1. Přejít na webové stránky Mollio a kliknout na tlačítko „Kontakt“.
 2. Vybrat možnost „Zákaznická podpora“.
 3. Vyplnit formulář s žádostí o storno objednávky.
 4. Uvést číslo objednávky a důvod storna.
 5. Kliknout na tlačítko „Odeslat“.

Zákaznická podpora Mollio by měla obratem odpovědět a potvrdit, zda se jí podařilo objednávku stornovat.

Online nakupování je pohodlný a cenově dostupný způsob, jak pořídit vše, co člověk potřebuje. Při dodržení několika základních bezpečnostních pravidel se lze vyhnout podvodům a ochránit své osobní údaje.

Tipy, jak nakupovat na Mollio.cz

 1. Udělat si průzkum. Před nákupem stojí za to přečíst si recenze na Mollio cz, aby potencionální kupující získali představu o zkušenostech ostatních zákazníků.
 2. Dávat si pozor na nízké ceny. Mollio často prodává výrobky za ceny, které jsou výrazně nižší než u jiných prodejců. To může být známkou toho, že výrobky jsou padělané nebo nekvalitní.
 3. Seznámit se s pravidly pro vracení peněz. Společnost Mollio má 14denní lhůtu pro vrácení zboží, ale může být obtížné získat zpět peníze. Před nákupem je proto nutné si pečlivě přečíst zásady pro vrácení zboží.
 4. Platit kreditní kartou. Tím zákazník získá největší ochranu v případě problémů.
 5. Pokud má kdokoliv s nákupem u společnosti Mollio problém, může se obrátit na oddělení zákaznického servisu společnosti. Připravte se však na dlouhé čekání a nepříjemné zkušenosti.

Závěrem lze říci, že Mollio je rizikový web elektronického obchodu, ke kterému je třeba přistupovat obezřetně. Před nákupem je důležité provést průzkum, dát si pozor na nízké ceny a porozumět zásadám vracení peněz. Pokud má klient s nákupem u společnosti Mollio problém, může být obtížné dosáhnout jeho vyřešení.

© 2024 Puntanela.cz | Nakódoval Leoš Lang