Datart – slevové kupóny, co se vyplatí koupit?

Zákazníci nakupující elektroniku v České republice se často obracejí na Datart, kde najdou široký výběr produktů od nejnovější spotřební elektroniky a digitálních produktů až po bílé zboží. Datart má mnoho zákazníků i díky slevám a slevovým kódům. Jak to funguje?

Společnost Datart byla založena v roce 1990 a stala se prodejnou kvalitního zboží významných značek se skvělým zákaznickým servisem a cenou, díky níž se k ní zákazníci vracejí.

E-shop a prodejny Datart

Ve své podstatě se Datart snaží poskytovat svým zákazníkům co nejlepší nákupní zážitek. S ohledem na zkušenosti zákazníků dbá na to, aby všechny výrobky prodávané v Datart splňovaly přísné normy, a zajišťuje tak nakupujícím velký výběr prvotřídních výrobků.

Díky zaměření na popis výrobků, jejich specifikaci a poprodejní služby si Datart získal pověst spolehlivého obchodu s kvalitním zákaznickým servisem.

Datart nabízí tisíce produktů od nejznámějších značek, jako jsou Acer, Apple, Hewlett Packard, Siemens, Whirlpool, Samsung, Sony, Xiaomi, Philips a mnoho dalších. Ať už uživatel hledá novou LCD televizi, nebo telefon se systémem Android, v rozsáhlé nabídce obchodu ji najde.

Díky tak široké nabídce produktů mohou zákazníci najít zboží za skvělou cenu a provést informovaný nákup.

Obchod nabízí několik pohodlných způsobů nakupování, včetně internetového obchodu, a má 110 prodejen, v Česku je jich 94 a na Slovensku 16.

Zákazníci v obchodech si mohou vybrat, zda si zboží vyzvednou osobně, nebo zda jim bude doručeno až ke dveřím. Online mohou zákazníci nakupovat zboží z pohodlí domova a mohou se spolehnout na rychlé doručení a sledování zásilky.

Datart klade velký důraz na zákaznický servis, který přesahuje široký výběr produktů. Aby každý zákazník našel přesně to, co chce, poskytuje obchod prodejní profesionály, kteří zákazníkům pomáhají s rozhodováním. Zákazníci mohou také využít služeb přátelského zákaznického servisu, který je vyškolen tak, aby zodpověděl veškeré dotazy zákazníků týkající se produktů, doručení a platby.

Datart je autorizovaným prodejcem výrobků Apple.

Co lze nakoupit v Datart?

Datart je známý obchod s elektronikou. Zákazníkům nabízí velký výběr produktů od chytrých telefonů a televizorů až po herní systémy a spotřebiče. Zákazníci se mohou těšit na kvalitní výrobky špičkových značek, jako jsou Samsung, LG a HP a mnoho dalších.

Co se týká produktů pro domácí audio a video, zákazníci zde najdou velkoplošné LED, OLED a QLED televizory, stejně jako systémy domácího kina a soundbary. Kromě toho je k dispozici celá řada nových produktů, jako jsou zakřivené televizory, zařízení pro chytrou domácnost a chytré reproduktory.

Datart nabízí širokou škálu telefonů a tabletů, od levných modelů až po nejnovější vlajkové lodě. K nalezení jsou zde jak levné telefony, tak ty nemodernější mobily proslulých značek. Kromě toho nabídka tabletů zahrnuje i zařízení od společností, jako jsou Apple a Microsoft.

Datart prodává i repasované iPhony. Nabízí širokou škálu modelů od iPhonu 6s až po iPhone 13 Pro Max. Repasované iPhony jsou pečlivě zkontrolovány a opraveny autorizovanými techniky. Mají minimální známky používání a jsou v perfektním technickém stavu.

A konečně pro hráče nabízí Datart velký výběr herních konzolí a příslušenství. Produkty jako Sony PS4 Slim, Microsoft Xbox One X a Nintendo Switch nabízejí špičkový výkon a grafiku. K dispozici jsou také nejnovější hry z oblíbených sérií, jako jsou Elder Scrolls nebo Assassin’s Creed.

Lze zde také nakoupit například žárovky, prodlužovací kabely, různé adaptéry, nabíječky a mnoho dalších nezbytností do domácnosti.

Temu.com - nakupujte s dopravou zdarma

Exkluzivní slevy až 90 %, tisíce produktů za bezkonkurenční ceny, doprava zdarma na první objednávku a bezpečný nákup. To vše jsou důvody, proč se Temu řadí mezi nejoblíbenější e-shopy současnosti.

Nakupovat na Temu

Slevy Datart

Skvělým doplňkem nákupního zážitku v Datart je jeho věrnostní program. Členové programu VIP Datart mohou získat zvýhodněnou cenu a Datart slevy na jakýkoliv produkt. Datart kupóny jsou velmi oblíbeným benefitem pro věrné zákazníky.

Součástí členství je také přístup k exkluzivním nabídkám a slevám, díky nimž mohou zákazníci ušetřit a zároveň využívat široký sortiment výrobků nabízených obchodem.

Po zaregistrování do obchodu zákazník získává do emailu Datart slevové kódy, které lze využít na nákup v Datart nad určitou částku.

Datart slevový kód může vypadat následovně:

Příklad slevového kódu Datart. Kupon na slevy Datart obdrží zákazník do emailu.

Sleva na Datart může být v různé výši a zákazník tak může za svůj nákup výrazně ušetřit. Mimo tyto slevy lze v Datart nakupovat výhodně také během Dnů Marianne. V období trvání této akce může zákazník ušetřit ještě více, protože se slevy Datart ještě zvyšují. Dny Marianne Datart nabízí slevu na výrobky Philips a další výhody.

VIP program Datart

VIP kód umožňuje získat slevu Datart na všechny výrobky. Jsou dva způsoby, jak tento kouzelný kupon na slevy v Datart získat.

Zákazník jej může obdržet přímo od společnosti Datart. Pozvání do VIP sekce chodí většinou emailem. Druhou možností, jak získat přístup k těmto slevám, je od společnosti, ve které je zákazník zaměstnán. Pokud je společnost partnerem Datart, tak Datart poskytuje těmto firmám VIP přístup. V tomto případě lze přístup získat na personálním oddělení u zaměstnavatele.

Co dělat, když už má zákazník k dispozici VIP kód Datart?

 1. Kliknout na tlačítko „ZAREGISTROVAT“.
 2. Vyplnit jednotlivá pole a zkontrolovat správnost vyplněných údajů.
 3. Vytvořit heslo, pod kterým se bude přihlašovat.
 4. Do určeného pole zadat VIP registrační kód.
 5. Potvrdit formulář stisknutím tlačítka „Potvrdit registraci“.
 6. Poté je registrace dokončena a ceny všech produktů se ihned přepočítají na VIP ceny.

VIP kód není možné poskytovat nikomu jinému, tento kód je pouze pro jednoho zákazníka.

Doručení zboží Datart

Datart má několik možností doručení. Obchod se pyšní například možností dopravy, kterou nazývá Dopravart. Také je mezi zákazníky oblíbený tzv. Rychlart. Ten nabízí s vyzvednutí zboží na prodejně do 30 minut u prodejen, kde je produkt skladem.

U zboží, které si zákazník vybere na e-shopu, nabízí Datart dopravu zdarma pro objednávky, které jsou vyšší než 500 korun. U výběru způsobu dopravy je poté vždy alespoň jedna možnost zdarma.

Mezi další služby, které Datart nabízí, patří již zmíněná prémiová doprava Dopravart. V případě výběru tohoto způsobu dopravy společnost přiveze objednané zboží v den, který si vybere zákazník sám. A to třeba i o víkendu. Výrobek zaměstnanci Datart vynesou do jakéhokoliv patra, nainstalují a předvedou zákazníkovi, jak se s výrobkem manipuluje a zachází.

Navíc můžou odvézt starý spotřebič a zákazník tak nemá s novým ani starým výrobkem žádnou starost. Tato služba je výhodná hlavně pro starší lidi, kteří mají například rozbitou lednici. Nemusí se tak starat o dopravu, výnos ani instalaci lednice nové. A jako bonus se zbaví té staré, aniž by ji museli někam vozit.

Cena této služby je od 699 korun a závisí na dni doručení, který si zákazník zvolí.

Datart nabízí při nákupu nad 500 korun dopravu zdarma.

Běžné doručení Datart

Pro běžnou dopravu zboží z e-shopu si zákazník může zvolit služby Balíkovny, Zásilkovny, České Pošty nebo třeba DPD. Zákazníci mají možnost objednat si zboží na adresu i do výdejen. Ceny dopravy začínají na 49 korunách. Také lze vyzvednou zboží na předem zvolené pobočce.

Nákup na splátky

Zákazníci mohou na Datart nakupovat také na splátky. To platí pro všechno zboží od 1000 korun. Stačí si jen vybrat zboží, jako způsob platby uvést Platba na splátky Home Credit, nastavit výši splátky a podepsat objednávku SMS kódem.

Pro nákup na splátky na prodejně je limit zboží 2000 korun. S největší pravděpodobností tedy nebude možné získat např. telefon na splátky, natož telefon na splátky pro dlužníky.

O tento typ nákupu může žádat každá fyzická osoba starší 18 let, která má zajištěný pravidelný a trvalý zdroj příjmů. Zboží bude zákazníkovi doručeno až ve chvíli, kdy bude společností Home Credit schválen požadavek o úvěr.

Vrácení zboží

Zboží zakoupené na e-shopu datart.cz nebo v prodejně Datart je možné bez udání důvodu vrátit do 14 dní od jeho převzetí.

Vrátit lze zboží nakoupené i v Datart slevách, jen je potřeba vrátit zboží ve stanovené lhůtě.

Jak vrátit zboží poštou?

Zboží zákazník nemusí nutně nosit na prodejnu, pokud jej chce vrátit. Stačí odeslat poštou. Nicméně nesmí být odesláno na dobírku, takové zboží nikdo nepřevezme. Jak vrátit zboží poštou?

 • Výrobek musí být uveden do původního stavu. Musí být přiloženo veškeré příslušenství a doklady (záruční list, návod, popř. dárek, který byl součástí zboží).
 • Zboží musí být pečlivě zabaleno, ideálně do původního a neporušeného obalu.
 • Do balíku musí zákazník vložit vytištěný formulář o odstoupení od smlouvy, který je dostupný na webu Datart společně s kopií prodejního dokladu.
 • Zboží je třeba odeslat nejpozději do 14 dnů od převzetí na tuto adresu.

Peníze budou vráceny do 14 dnů na bankovní účet.

Jak vrátit zboží na prodejně?

Pokud má zákazník v blízkosti prodejnu Datart, může vrátit zboží přímo tam. Jak postupovat?

 • Výrobek je i v tomto případě nutné uvést do původního stavu. Je třeba přiložit i veškeré příslušenství a doklady (záruční list, návod, popř. dárek, který byl součástí zboží).
 • Zboží odnést na prodejnu nejpozději do 14 dnů od převzetí. Vzít s sebou i doklad o koupi.
 • Zboží lze vrátit na jakékoliv prodejně Datart.

Peníze za zboží budou vráceny v hotovosti nebo do 14 dnů na bankovní účet.

© 2024 Puntanela.cz | Nakódoval Leoš Lang